Paslaugos

Skolų prevencija

Informacija

Įmonių mokumo vertinimas padės sužinoti ar įmonės galės užtikrinti savalaikį atsiskaitymą.

UAB “STARSTERA” pateikia išsamią informaciją apie Jus dominančią įmonę (įmonės registravimo data, įmonės statusas, vadovas, nekilnojamas turtas, transporto priemonės, apyvarta, darbuotojai, mokėjimų vėlavimai (Sodra ir VMI), turto areštai, teisminiai procesai ir kt.).

Prevencinis antspaudas

Prevencinio antspaudo nuoma – tai vienas iš pigiausių būdų užtikrinti savalaikį sąskaitų apmokėjimą. Antspaudas primins Jūsų klientams, kad sąskaitas reikia apmokėti laiku, bei padės užtikrinti Jūsų išrašytų sąskaitų apmokėjimo pirmenybę.

Ikiteisminis skolų išieškojimas

UAB “STARSTERA” be išankstinio mokesčio atstovauja klientą santykiuose su skolininkais ir imasi visų teisėtų priemonių, kad užtikrintų visišką skolininkų įspareigojimų klientui vykdymą. Klientai moka tik SĖKMĖS mokestį, tai yra SUTARTĄ procentą nuo REALIAI sugrąžintų pinigų. Sėkmės mokesčio dydis priklauso nuo situacijos problematiškumo, skolos sumos ir senaties.

Nesant galimybės skolą išieškoti ikiteisminiu keliu ir įvertinus realias skolininko finansines galimybes bei klientui pageidaujant, parengiami dokumentai dėl teismo įsakymo išdavimo.